Nejsi přihlášený!
Pro plné využití našeho webu se musíš přihlásit!
Online AdminTeam
Momentálně není žádný člen online.

Pravidla

Vítej na stránce s pravidly!
Nahoře si můžeš vybrat zda chceš zobrazit pravidla Discord nebo Minecraftu!

Podporu najdeš na našem Discord serveru!
Všeobecná pravidla na Minecraftu a Discordu
 
Obecná pravidla
Hráč musí dodržovat zákony České a Slovenské republiky. Hráč musí dodržovat zásady slušného chování. Je zakázáno se nevhodně pojmenovat. Je zakázáno se pojmenovat podobně jako jsou nicky členů AdminTeamu. Je zakázáno lhát, podvádět, okrádat hráče a členy AdminTeamu. Je zakázáno spamovat a zahlcovat globální nebo soukromý chat. Je přísně zakázáno obcházet jakýkoliv trest nebo využívat služby VPN/Proxy.

AdminTeam
AdminTeam dohlíží na chod serveru a dodržování pravidel. O unban se převážně stará člen, který ban udělil. Pokud již není v AdminTeamu, o unbanu rozhoduje výše postavený člen AdminTeamu. Unban se uděluje do 7 dnů od udělení banu. Vedení serveru si vyhrazuje právo na zabanování bez udání důvodu. Člen AdminTeamu je oprávněn sledovat hráče bez jakéhokoliv předchozího upozornění. Hráč je povinen respektovat skrytí člena AdminTeamu. Je zakázáno prozrazovat jeho aktivitu v chatu nebo jiných komunikačních prostředků.

Tresty a důkazy
Člen AdminTeamu není povinen uchovávat důkazy o porušení pravidel. Screenshoty se považují jako důkazní materiál. Toto ale neplatí třeba u TPA killu, zde musí hráč natočit video. Výpověď svědka se nepovažuje jako dostatečný důkazní materiál. Člen AdminTeamu si vyhrazuje právo potrestat jakékoliv jednání nevymezené pravidly.

Herní účet
Herní účet zůstává majetkem serveru, tudíž v případě ztráty dat nebo itemů, nemáte nárok na odškodnění od serveru nebo Vedení serveru. V případě, že na jednom účtu dostanete ban nemůžete používat ani ostatní. Toto neplatí u nevhodného skinu nebo nevhodného nicku. Za ztrátu hesla od Vašeho účtu neneseme zodpovědnost. Žádný hráč nebo člen AdminTeamu nemá oprávnění po Vás vyžadovat Vaše heslo od účtu. Je zakázáno prodávat herní účet, itemy, výhody za reálné peníze.

Pravidla na Minecraft serveru č.1
Je zakázáno používat módy, cheaty, hack clienty a veškeré modifikace Minecraftu, které zvýhodňují hráče oproti ostatním, jsou zakázány. Hráč nesmí používat ani autoclickery, double a triple clicky i které jsou integrované na myši. Je zakázáno používat X-Ray resourcepack nebo mód. Je zakázáno mít nevhodný herní nicku nebo skin. Je zakázáno mít v herním nicku nadávky, urážky, sprostá slova, názvy zakázáních modifikací, slovo s významem "hack" nebo jakkoliv urážet další hráče. Je zakázáno urážet, pomlouvat, okrádat ostatní hráče nebo členy AdminTeamu. V případě, že hráč najde chybu/bug, je povinen jej nahlásit. Je zakázáno rozesílat osobní informace hráče nebo člena AdminTeamu bez jeho souhlasu. Počítají se i osobní sociální sítě. Je zakázáno dělat reklamu na jiný server, který nespadá pod AnvilCraft.eu. Je zakázáno psát jakoukoliv jinou IP adresu nebo název serveru, než který má v sobě AnvilCraft.eu.

Pravidla na Minecraft serveru č.2
Hráč nemá oprávnění vyžadovat po členu AdminTeamu, aby mu udělili bezdůvodně ban. Hráč může v chatu psát pouze česky, slovensky a anglicky. Je zakázán TpaKill a TrapKill. Je zakázáno záměrně provokovat člena AdminTeamu. Je zakázáno mít 2 a více účtů online na serveru na jedné IP adrese. Je zakázáno projevovat rasismus, nacismus, diskriminaci, náboženské narážky. Je zakázáno jakýmkoliv způsobem ignorovat členy AdminTeamu. Je zakázáno se pohybovat kolem residence za účelem zabítí hráče. Je zakázáno používat AFK kolotoče nebo stavby, které zabraňují AFK statusu.

Zakoupení VIP
Jakýkoliv pokus o refund je trestán PERMANENTNÍM IP BANem na našem serveru. V případě, že hráč vlastní VIP a dostane ban, Vedení serveru nemá povinnost prodlužovat VIP výhody. Vedení serveru si vyhrazuje právo na odebrání VIP bez udání důvodu. Za ztrátu Vašeho herního účtu neručíme. Je zakázáno prodávat herní účty, předměty za reálné peníze. Zakoupením VIP se automaticky vzdáváte práva na refund.

GDPR (ONOOÚ)
Obecná nařízení o ochraně osobních údajů. Jsme povinni Vám zajistit bezpečí, ochranu Vašich dat a respektovat Vaše soukromí. Data sbíráme pouze, pokud u nás jste registrovaný/á na Minecraft serveru.

Minecraft (ONOOÚ)
Při připojení na server uchováváme Vaši IP adresu, datum posledního příhlášení, stát a historii chatu.

Web (ONOOÚ)
Z webu uchováváme Vaši IP adresu, Váš email (pokud jste zaregistrováni), poslední IP adresu, ze které jste Nás navštívili.

K čemu tyto informace slouží?
K zajistění bezpečnosti serveru a webů. K tomuto používáme IP adresy. Dále jej můžeme v případě nutnosti poskytnout správním orgánům, například v případě, pokud dojde k trestnému činu. Dále využíváme z bezpečnostních důvodů údaje o Vaši historii chatu, například opět pro případ, že by došlo k trestné činnosti.

Kdo všechno má přístup k údajům?
K údajům mají přístup pouze osoby, které mají na serveru rank Majitel nebo hosting serveru.

Ukládání přístupových údajů
Přístupové údaje jsou několikrát šifrované, proto pokud je ztratíte, Vám je nikdo neřekne, ale budou Vám vygenerované nové.