Nejsi přihlášený!
Pro plné využití našeho webu se musíš přihlásit!
AnvilCraft.eu
AnvilCraft.eu
HelloItsMeAdm
Správce Webu
Zde nejsou žádné příspevky.
Registrován:
před 9 měsíci
Poslední přihlášení:
před 3 měsíci
Zobrazení profilu:
186
Uživatelské jméno na Discordu:
HelloItsMeAdm#9999
Vážení hráči a hráčky, dovolujeme si vás upozornit o tom, že server AnvilCraft.eu bude zanedlouho otevírat. Moc se omlouváme za to, že update probíhal tak dlouho, taky jsme nečekali, kolik práce nám to zabere.   Kdy? Otevření serveru proběhne ikonicky 1.7.2021 v 17:00 . Jsou zde nějaké velké změny? Ano, snažili jsme se celkově upravit ekonomiku, vzhled serveru a přidalo se spoustu nových věcí. První velká věc je to, že se změnila verze Survival serveru a to z 1.15.2 na 1.16.5 . Jako další novinka je to, že byla přidána PvP aréna , takže pro ty, co rádi bojovali na Lobby, tak se "vyřádí" i na Survivalu. A jako poslední věc, kterou zde odhalíme, ještě před samotným otevřením je to, že ke změně ekonomiky patří i způsob Serverového obchodu tzn. příkaz /shop byl zrušen. Nyní jsou na serveru parcely , které si hráč může pronajmout a postavit si tam svoje obchůdky. Nemusíte mít strach, že se utopíte v Redstonu při snažení se postavit obchod, protože jsou na serveru cedulkové obchody , které si myslím, že spousta z Vás zná. Víc, se ale už dozvíte při otevření - vše je napsané v /novinky Když je to tak velký update, zůstanou nám věci, peníze klíče apod.? S touto věcí při změně verze serveru byl menší problém, ale vše se nám podařilo zachránit. Menší dodatek ohledně ResourcePacku Tím, že jsme se snažili změnit celkový vzhled serveru, jsme měli na mysli i vzhled ResourcePacku jako jsou například vzhledy ranků, ikonek, tabu apod. Zde je možné, že bude nějaký zádrhel ohledně stahování novější verze ResourcePacku. Z našeho testování, ale žádné problémy nebyly, ale kdyby někdo měl, neváhejte se obrátit na kanál #vytvořit-ticket. Soutěže Tady Vás bohužel nepotěšíme, protože Event server se zatím nepodařilo rozjet na 1.16.5 bez chyb, takže eventy nějakou dobu teď nebudou. To, ale nemění nic na tom, že si můžeme zasoutěžit o VIP ranky přímo na Survivalu, ale pouze pokud by bylo hodně hráčů :) Existuje zase nějaký epický trailer? :D Ano, dali jsme si na tomto Update záležet, takže jsme pro Vás udělali i trailer, který už v tuto chvíli je na našem Instagramu .   Už se na Vás těšíme, Váš AnvilCraft.eu <3
před 5 měsíci

A je to tady! Otevřeli jsme projekt AnvilCraft.eu !  A co u Nás můžete najít? Najdete u Nás třeba Realistický svet, levelování pecí, vlastní ResourcePack a mnohem více!  Tak neváhej a navštiv Nás na adrese mc.anvilcraft.eu !  Budeme se těšit :)
před 7 měsíci

Úplně na začátek... Chtěli bychom Vám oznámit, že oficiálně otevíráme projekt AnvilCraft.eu ! Ano, tak jsme se všichni dočkali... Kdy? Slavnostní otevření serveru AnvilCraft.eu proběhne 1.5.2021 v 15:00 Na co se můžete těšit? Hnedka první věc, se kterou se všichni setkáte, bude náš vlastní ResourcePack , který upravuje nejen textury truhel, ale i vzhled ranků a různých nápisů. Pokud by kdokoliv měl s tímto Resourcepackem problém, neváhejte se obrátit na podporu, kterou najdete v kanálu   #vytvořit-ticket Dále se můžete těšit na realistický svět , který změní úplně celý průběh vašeho hraní na serveru. Budou také pořádány vlastní eventy , které ale nebudou hned po spuštění serveru. A samozřejmě mnohem víc! Co s sebou? Budeme určitě rádi, když si s sebou vezmete dobrou náladu :) Budou nějaké výhody do začátku? Ano, na našem webu shop.anvilcraft.eu při použití kupónu OTEVRENI10 dostanete 10% slevu na celý nákup ! Tento kupón je platný od 1.5.2021 15:00 do 8.5.2021 15:00 ! Kde najdu trailer? Trailer na Náš server najdeš na našem instagramovém profilu @anvilcraft_official , zde je odkaz nebo taky na kanálu Roumean , odkaz máš zde ! Něco na závěr? Můžete se taky těšit na YouTubery například na Roumeana !
před 8 měsíci